Green Stick Mask Satın Al mak için ne yapmak gerekli?

Green stick mask, kullanımı oldukça pratik bir cilt bakım ürünüdür. Düzenli kullanılması tavsiye edilir. Deodorant lardan alışkın olduğunuzu düşündüğümüz rollon şeklinde imal edilen bir maskedir. Kutusu 50 ml kadardır. Roll on şeklinde imal edilmesinin başlıca nedeni ise yeteri miktarda kullanım ve green mask stick i gereğinden fazla kullanmamanız açısından son derece kıymetlidir. Bu sebeple de greenmask stick asla gereğinden fazla kullanılmaz ve ziyan olmaz. Hem beyler hem de hanımlar kullanabilir. İçinde bulunduğumuz 2021 yılının ilk aylarından itibaren Türkiye de satışa sunulmuştur.

Düzenli kullanılması tavsiye edilen greenstick maske den haftada 3-4 gün kullanılması yeterlidir. Düzenli ve doğru kullanıldığını varsayarsak ortalama 30 gün bir ay kadar kullanan kişiye yeteri gelecek kadar ierik barındırmaktadır. Alışık olmadığımız tarzdaki tasarımı sayesinde kullanımı basit ve tasarrufludur. Cilde rollon şeklindeki greenstick mask maske den yeterli miktarda cile sürün ve eliniz yardımıyla cildinzie yayın. Sonra 20-25 dk kadar bekledikten sonra soğuk/ılık su yardımıyla cildinizi yıkayın.

İçinde bulunduğumuz 2021 senesinin ilk çeyreğinde satışa çıkan green mask stick in tavsiye edilen perakende satış fiyatı 129tl dir. Kampanya koşulları doğrultusunda içinde bulunduğumuz bu aylarda kargo da ücretsiz!. Green mask stick yeşil çaylı maske sipariş verdiyseniz ürün ödemelerini teslimatta isteseniz kredi kartınız ile tek çekim isterseniz de nakit olarak ödeme yapıp siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Satın almak isteyen kişilerin merak ettikleri diğer bir durumsa aldığımız ürün orjinal mi değil mi nerden bileceğiz? Aslına bakarsanız bu hiç akla takılmaması gereken bir soru. Orjinal green stick mask ların ambalajları üzerinde 1 adet yapışkan parlak kağıt (hologram) ve bu kağıdın üzerinde de hologram numaraları mevcuttur. Bu numaraları internetteki ilgili adrese girerek satına lmış olduğunuz greenmask stick lerin orjinal olup olmadıklarını gözünüzle de görebilrisiniz. İşte bu kadar basit…

Green Mask Stick Sipariş Ver >>>

Green Stick Mask Satın Al mak için ne yapmak gerekli?

Orjinal green mask stick nasıl alınabilir? Aşağıda siz değerli potansiyel kullanıcılara bırakacağmız linke tıklayarak orjinal green sticl mask satın alabilrisiniz. İsterseniz online form doldurarak, isterseniz de telefonla arayarak sipariş verebilirsiniz.

Green Stick Mask Satın Al >>>